За 3.6кг цукерок заплатили 45.36грн . скiльки треба заплатити за 6.5кг цукерок умову також

Владушкаcat Владушкаcat    3   13.04.2020 20:04    84

Ответы
SVTBTN SVTBTN  27.04.2020 04:43

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Купили        Заплатили

3,6кг                45,36грн

6,5кг                    ?грн

Складаємо пропорцію

3,6-45,36

6,5-х

3,6х=45,36*6,5

3,6х=294,84

х=294,84/3,6

х=84,9 грн

За 6,5кг заплатимо 84,9грн

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика