1) 6,91 год 2) 7,52 год
Пошаговое объяснение:
Щоб знайти час, який знадобиться автомобілям, щоб зустрітися, можна використати формулу часу:
Час = Відстань / Швидкість
Для першого автомобіля швидкість становить 63,7 км/год, а для другого - 58,5 км/год.
Для першого автомобіля:
Час1 = 440 км / 63,7 км/год ≈ 6,91 год
Для другого автомобіля:
Час2 = 440 км / 58,5 км/год ≈ 7,52 год
Таким чином, першому автомобілю знадобиться приблизно 6,91 години, а другому - приблизно 7,52 години, щоб зустрітися.
1) 6,91 год 2) 7,52 год
Пошаговое объяснение:
Щоб знайти час, який знадобиться автомобілям, щоб зустрітися, можна використати формулу часу:
Час = Відстань / Швидкість
Для першого автомобіля швидкість становить 63,7 км/год, а для другого - 58,5 км/год.
Для першого автомобіля:
Час1 = 440 км / 63,7 км/год ≈ 6,91 год
Для другого автомобіля:
Час2 = 440 км / 58,5 км/год ≈ 7,52 год
Таким чином, першому автомобілю знадобиться приблизно 6,91 години, а другому - приблизно 7,52 години, щоб зустрітися.