За 5 годин за течією човен проплив на 36,5 км більшу, ніж за 4 години проти течії. знайти швидкість течії, якщо власна швидкість човна 14 км/год

райымбек42 райымбек42    3   22.08.2019 22:03    0

Ответы
GamerPro3922 GamerPro3922  05.10.2020 13:27

2,5

Объяснение:

Нехай шв. течії х км/год, тоді шв човна за течією (14+х) км/год, а проти течії (14-х) км/год

(14+х)*5-(14-х)*4=35,5

70-5х-56+4х=36,5

9х=22,5

х=2,5

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Алгебра