За 8кг цукерок сплатили стільки, скільки за 12кг печива. Знайти вартість 1кг цукерок і 1кг печива, якщо кілограм цукерок коштує дорожче, ніж кілограм печива на 2,6 грн (рішення з умовою) будь ласка до іть, треба дуже швидко

daniil10457899Yb daniil10457899Yb    1   05.04.2021 13:07    1

Другие вопросы по теме Математика