За 4 кг апельсинів і 2 кг лимонів зарлатили 76 грн. Скільки коштує 1 кг апельсинів і 1 кг лимонів якшо 3 кг лимонов дорожчі ніж 2 кг апаельсинів на 26 грн

Vadosik228 Vadosik228    2   19.05.2020 18:46    0

Другие вопросы по теме Математика