За 2 кг печива i 3 кг цукерок заплатили 128 грн.Скiльки коштуе 1 кг цукерок i печива , якщо цукерки дорожче за печиво на 11 грн.

denisovavara11 denisovavara11    3   19.04.2021 17:31    0

Ответы
Laurahsnbrg Laurahsnbrg  19.04.2021 17:40

Я хз

Пошаговое объяснение:

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
отличница475 отличница475  19.04.2021 17:40

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Печиво х грн./кг

Цукерки х+11 грн./кг

2кг печива = 2х грн.

4кг цукерок = 4(х+11)грн.

За умовою:

2х+4(х+11)=128

2х+4х+44=128

6х=128-44

6х=84

х=84:6

х=14 грн. коштує 1кг печива

х+11= 14+11=25 грн. коштує 1кг цукерок.

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика