За 1 кг печива заплатили 40,7 грн. Скільки коштує 0,4 кг печива? треба розв’язати її

gusew7kaja gusew7kaja    1   19.03.2020 13:23    5

Ответы
юля2759 юля2759  12.10.2020 01:15

Пошаговое объяснение:

1 кг - 40.7 грн

0.4 кг - Х гр

х=(40.7*0.4):1=16.28 грн цена 0.4 кг печенья

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика