Із свіжих слив в ходить 35% сушених. Скільки взяли свіжих слив, якщо одержали 22,4 сушених?

Kasha26336 Kasha26336    1   18.05.2023 00:41    1

Ответы
galiamikhajlova galiamikhajlova  18.05.2023 01:00
Позначимо кількість свіжих слив як x
35% з цієї кількості становлять сушені сливи, тобто:
0.35x - кількість сушених слив
0.35x = 22.4
x = 22.4 / 0.35
x = 64
Відповідь: було взято 64 свіжих слив
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика