Ушкільній їдальні купили за одинаковою ціною 76 пиріжків з яблуками і 90 -з сиромю за пиріжки з сиром заплатили на 56 грн більше ніж за пиріжки зяблуками. яка вартість пиріжків з яблуками і пиріжків з сиром окремо? будь-ласка іть з рішенням.
90-76=14 шт. больше купили пирожков с сыром 56:14=4 гривны за 1пирожок 76×4=304 гривны заплатили за пирожки с яблоками 90×4=360 гривны заплатили за пирожки с сыром.