Пряжа складається з вовни та акрилу у відношенні 7 : 5 відповідно. Скільки грамів акрилу міститься в 600 г такої пряжі

оксана754 оксана754    2   17.05.2021 21:00    0

Ответы
Yalcun Yalcun  17.05.2021 22:00

Відповідь:250г

Покрокове пояснення:

х - коефіцієнт пропорційності;

7х+5х=600

12х=600

Х=600:12

Х=50

5х=5*50=250 г акрилу

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика