Купили 3 кг огірків по 7,3 грн за 1 кг і 7 кг помідорів. За помідори заплатили на 35,15 грн більше, ніж за огірки. Скільки коштує 1 кг помідорів?

Карнова Карнова    3   13.05.2020 11:54    0

Ответы
Артем1526 Артем1526  06.09.2020 11:25

1)7,3×3=21,9(грн)-за 3кг огурцов;

2)21,9+35,15=57,05(грн)- за 7 кг помидоров;

3)57,05:7=8,15(грн)- за 1 кг помидоров.

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика