Купили 2/3 кг цибулі по 3 3/4 грн та 2 кг картоплі по 7 1/2 грн. Яку суму заплатили за всю покупку?​

юлияlike1302 юлияlike1302    2   05.11.2020 01:21    0

Ответы
superfifer superfifer  05.12.2020 01:28
Щоб знайти вартість 2/3 цибулі, треба помножити кількість кілограм на вартість за 1 кг (3 3/4):
2/3 * 3 3/4 = 2/3 * 15/4 = 5/2 грн = 2.5 грн

Знайду вартість 2 кг картоплі, якщо вартість 1 кг — 7 1/2 грн:
2 * 7 1/2 = 2* 15/2 = 15 грн

Знайду суму, яку заплатили за всю покупку:
15 + 2.5 = 17.5 грн

Відповідь: 17.5 грн
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика