Автомобиль s км қашықтықтағы қалаға баруы керек. ол 60 км/сағ қпен t сағ жүрген соң, қалаға дейін неше километр қашықтық қалды? мұндағы s=27; t =3

5rv 5rv    2   03.08.2019 19:30    0

Ответы
MinecraftAndSchool MinecraftAndSchool  03.10.2020 20:48
S=27
t=3
v=?
v=s\t=27\3=9
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика