35 б. (в книжке этого нету) ! швидкiсть катера за течiєю = 28,3 км/год. власна швидкiсть катера 25,8 км/год. скiльки проти течiї?

laura35 laura35    2   21.09.2019 10:40    0

Ответы
anaragaitova1 anaragaitova1  08.10.2020 06:56
28,3-25,8=2,5 км/год швидкість течії.
25,8-2,5=23,3 км/год швидкість катера проти течії.
Відповідь: 23,3 км/ч.
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика