1024. Користуючись формулою об'єму прямокутного паралелепі- педа V = Sh, обчисліть:
2) висоту һ, якщо V = 76,65 см, S= 10,5 см.​

NekkeR8821 NekkeR8821    3   30.03.2021 16:42    0

Ответы
ученик1877 ученик1877  29.04.2021 16:51

7,3 см

Пошаговое объяснение:

Пусть h=Х, тогда

10,5 * Х = 76,65

Х=76,65/10,5

Х=7,3

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика