Який об'єм водню можна добути,якщо на хлороводневу кислоту подіяти цинком масою 13г?

Alexandro1888 Alexandro1888    2   04.09.2019 21:00    9

Ответы
mamikon777 mamikon777  01.09.2020 08:50
Zn+2HCI=ZnCI2+H2
M(Zn)=65г/моль
n(Zn)=13/65=0,2моль
nZn:nH2=1:1
V(H2)=22,4*0,2=4,48л
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия

Популярные вопросы