Яка маса натрію вступила в реакцію з водою , якщо виділився водень об'ємом 11,2л ( н.у. )

romankrohov2005 romankrohov2005    1   03.04.2020 19:03    1

Ответы
pait pait  12.10.2020 13:46

 2Na + 2H2O = 2NaOH + H2

n (H2) = 11,2л : 22,4л/моль = 0,5 моль

по уравнению реакции n(Na) =2 n(H2) = 1 моль

m (Na) = 1 моль * 23 г/моль = 23 г

Объяснение:

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия