Яка кількість речевини сульфатної кислоти необхідна для взаємодії з магнієм масою 12 г яка маса солі при цьому утвориться ? Який обьєм газу ( н. у.) виділиться ? якщо можно зробіть задачой

inessa30 inessa30    3   28.05.2020 22:38    0

Ответы
Gjvjub000 Gjvjub000  15.10.2020 10:48

0,5 моль

60 г

22,4 л

Объяснение:

m(Mg)=12г

n(H2SO4)-?

m(MgSO4)-?

V(H2)-?

Mg+H2SO4=MgSO4+H2

n(Mg)=m/M=12/24=0,5 моль

n(H2SO4)=0,5 моль

m(MgSO4)=n*M=0,5*120=60 г

V(H2)=n*Vm=0,5*22,4=11,2 л

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия