Визначити об'єм займає 2 г карбону (iv) оксиду​

nurmuhamadnemat nurmuhamadnemat    2   12.12.2020 05:00    0

Ответы
chardonayyyyyoyl8au chardonayyyyyoyl8au  11.01.2021 05:00
V=n*Vm
M(CO2)=12+16*2=44 г/моль
n(CO2)=2/44=0,045 моль
V(CO2)=0,045*22,4=1,008 л
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия