У воду масою 120 грам розчинили сіль масою 40 грам. знайти масову частку в утвореному розчині​

LizokJUISE LizokJUISE    1   24.04.2021 14:12    0

Ответы
GIRLENKA GIRLENKA  24.04.2021 14:20

Масова частка - це відношення маси розчиненої речовини до маси розчину. 40/(120+40)=0,25

0,25*100%=25

Тобто, масова частка=25%

Объяснение:

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия