Знайдіть висоту конуса, твірна якого дорівнює 10 см, а діаметр основи 8 см.

vuuud00Sonya vuuud00Sonya    2   27.05.2020 18:21    17

Ответы
сашагушцщц сашагушцщц  13.08.2020 10:52

2√21

Объяснение:

Висота конуса-це перпендикуляр , опущений в центр кола.Маємо прямокутний трикутник, де основа це радіус(1/2 діаметру=4) і твірна =10

 10²-4²=100-16=84   висота буде √84=2√21

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Геометрия