у прямокутному трикутнику MKP кут K=60°. Знайти 1) кут M; 2) PK, якщо MK=24 см; 3) MK, якщо PK =30 мм

Флиссса Флиссса    3   08.03.2021 23:36    3

Ответы
хитМо хитМо  08.03.2021 23:40

За теоремою косинусів:

МК²= МN²+KN²-2×MN×KN×cos60°;

MK²= 16+4-2×4×2×½;

MK²=20-8;

MK²=12

MK=√‎12;

МК=2√‎3 (см).

Відповідь: 2√‎3 см.

Объяснение:

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Геометрия