Визначте приблизну кількість руди, яка необхідна для виплавки 1 млн т металу, якщо його вміст у руді становить 70 %

Dianissimolps Dianissimolps    3   09.03.2019 21:10    0

Ответы
Milykenon101 Milykenon101  24.05.2020 12:25

все просто

1 млн тонн =70% маса металу

х тонн= 100%-маса руди

х=1 млн/0.7=приболизно рівне 1.43 млн тонн

 

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме География