Зякої висоти має падати крапля води,щоб після удару вона стала кип'яченою t1=0градусів t2=100градусів

driftsmuk1 driftsmuk1    2   26.07.2019 03:50    6

Ответы
Helen4647 Helen4647  15.09.2020 23:49
Если сопротивление воздуха не учитывать, то c*m*(t2-t1)=m*g*h
h=c*(t2-t1)/g=4200*(100-0)/10=42 000 м
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика