З яким прискорення рухається тіло массою 300кг якщо на нього діє сила 1500Н

Марано Марано    3   27.04.2020 01:23    0

Ответы
Gaga1111111 Gaga1111111  13.09.2020 16:50

m=300 кг    F=1500 H   a=?

F=m*a

a=F/m=1500/300=5 м/с2

Объяснение:

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика