Яку кількість теплоти отримав мідний брусок, масаю 0,5 кг під час нагрівання від 12°с до 62°с?

иляяя1яяя иляяя1яяя    3   04.11.2019 18:10    12

Ответы
ksu010157sha ksu010157sha  10.10.2020 11:14

ответ:                                Q=cmt             Q= 400 x 0,5x(62-12)=10000ДЖ

Дано:

m= 0,5 кг

t1= 12*C

t2= 62*C

C= 400 дж/кг*c

Q-?

Відповідь: Q= 10000 ДЖ

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика