Який заряд проходить через лампочку за 10 хв при силі струму 0.2 А

nastya2742 nastya2742    1   07.04.2020 17:21    21

Ответы
Счacтье2005 Счacтье2005  17.08.2020 22:45

ответ:120Кл

Объяснение:I=q/t        q=I*t

10хв=600с

q=0,2*600с=120Кл

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика