Визначте силу струму, що проходить через реостат виготовлений з нікелінового дроту завдовжки 50 метрів, площею поперечного перерізу 1 міліметр квадратний якщо напруга на затискачах 45 вольт

pika9999777 pika9999777    1   13.03.2020 10:30    4

Ответы
Prikolno2018 Prikolno2018  11.09.2020 20:52

R=ρL/S=0,4*50/1=20 Ом

ρ(никелина)=0,4 Ом*мм²/м (из таблицы)

I=U/R=45/20=2 1/4 A  -  это ответ.

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика