Визначте роботу електричного струму за одну хвилину у двох паралельно з'‎єднаних резисторах опором по 6 Ом кожен при напрузі - 6 В ?
А) 2 Ом Б) 240 Ом В) 0,5 Ом Г) 120 Ом Д) 30 Ом

uctni uctni    2   19.05.2020 14:35    0

Ответы
shenikov2003 shenikov2003  15.10.2020 00:44

Общее сопротивление R=R1R2(R1+R2)=3 Ом

Сила тока I=U/R= 2A

Мощность W=I²R=12 Вт

За Т= 1 мин = 60с работа А =WT=120 Дж  

Объяснение:

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика