Визначити густину тіла . маса якого 4,5 кг, площа поверхні -500 см квадратних , а товщина - 20 см.

мем23 мем23    1   14.01.2021 19:57    1

Ответы
оаосов оаосов  13.02.2021 19:58

450 кг/м3

Объяснение:

m=4.5 кг     S=0.05 м2     h=0.2 м    po=?

===

po=m/V

V=S*h

po=m/(S*h)=4.5/(0.05*0.2)=450 кг/м3

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика