Укажіть вірну відповідь. Диск, обертаючись з кутовою швидкістю 4 рад/с, отримує кутове прискорення 0,3 рад/с2. Чому буде дорівнювати кутова швидкість диска через 5 с? 1. 6 рад/с. 2. 9,3 рад/с. 3. 2,5 рад/с. 4. 5,5 рад/с. 5. 20,3 рад/с.

kimd1 kimd1    3   10.01.2022 01:02    0

Ответы
argen08 argen08  10.01.2022 01:10

4. 5,5 рад/с

Объяснение:

ωo=4 рад/с    ε=0.3 рад/с²    t=5 c    ω=?

===

ω=ωo + ε*t=4 + 0.3*5=5.5 рад/с

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика