На відстані d=20 см один від одного знаходяться два точкових заряди Q1=–50 нКл і Q2=100 нКл. Визначити силу F, що діє на заряд
Q3=10 нКл, віддалений від обох зарядів на однакову відстань, яка дорівнює d

bcvfb bcvfb    3   16.10.2020 05:37    1

Другие вопросы по теме Физика