Іть якнайшвидше, 1.газ займає об*єм 2м3 при температурі 273с. яким буде його об*єм при температурі 546с і попередньому тиску. 2. яка вага водню, що заповнює повітряну кулю, яккщо її об*єм 1400м3, тиск газу 9,6*10^4па і температура 7с. 3. яку густину має гелій при темпеатурі 127с, під тиском 8,3*10^5па. і щоб розв*язки були записані так: дано: розв*язання

polina686 polina686    1   18.05.2019 17:10    4

Ответы
markinapolina19 markinapolina19  11.06.2020 23:07

Т1=273С+273=546К
Т2=546С+273=819К
2:546 =Х:819

Х=3(м3)
Отже, відповідь 3
))* 

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика