Сила струму в провіднику 5А. Визначте опір провідника, якщо впродовж 10хв виділяється кількість теплоти 5кДж.​

zhadanovayuliy zhadanovayuliy    1   16.05.2020 15:56    1

Ответы
oleg04021 oleg04021  14.09.2020 13:57

Объяснение:

Дано:

I = 5 A

t = 10 мин = 600 c

Q = 5 кДж = 5 000 Дж

R - ?

Из формулы Джоуля-Ленца:

Q = I²·R·t

R = Q / (I²·t)

R = 5 000 / (5²·600) ≈ 0,33 Ом

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика