Сила струму в колі 0,4 в, внутрішній опір джерела живлення 0,5 ом, зовнішній опір кола 4,5 ом визначити ерс джерела і напругу на зовнішній ділянці іть будь ласка дуже

Studennmb1 Studennmb1    1   06.08.2019 22:00    15

Ответы
EeThreeMan EeThreeMan  04.10.2020 01:51
Якщо сила струму в колі 0,4 А, то
ЕРС = I*(R+r) = 0,4*(4,5+0,5) = 0,4*5 = 2 В.
U = 0.4*4.5 = 1.8 В.
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика