Розрахуйте кількість теплоти, необхідну для нагрівання срібної ложки масою 66 г від 20 до 80 °С.

Kartakova Kartakova    2   19.12.2020 21:06    3

Ответы
ZacLolka ZacLolka  18.01.2021 21:07

Q=c*m*dt m=50г=0,05кг c=920 - удельная теплоемкость алюминия dt=(80-20)=60° Q=920*0,05*60=2760 дж ответ: 2760 дж.

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика