Робітник за до мотузки піднімає відро з піском масою 15 кг. Визначте вагу відра з піском на початку піднімання, якщо прискорення руху відра дорівнює 1 м/с2.( с рисунком )

svetlanasalamon svetlanasalamon    1   13.04.2021 09:10    0

Ответы
orliniyglassoyccc0 orliniyglassoyccc0  13.04.2021 09:20

P = 165 Н

Объяснение:

Дано:

m = 15 кг

a = 1 м/с²

P - ?

Так как ускорение направлено вверх, то:

P = m·(g+a)

P = 15·(10+1) = 165 Н

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика