Радіостанція працює на хвилі довжиною 150 м. яку ємність увімкнуто в коливальний контур передавача, якщо індуктивність його коливального контуру становить 0,2 мгн?

Den5220 Den5220    3   26.09.2019 20:00    13

Ответы
Princesska88 Princesska88  08.10.2020 20:58
T = λ / c = 150 / 3*10⁸ = 5*10⁻⁷ с

T = 2π·√ (L·C)
T ²=  4π²· L·C
C = T² / (4π²· L) = (5*10⁻⁷)² / (4*3,14²·0,2·10³) ≈ 32·10⁻¹² A = 32 пФ
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика