При переміщенню заряду 50 Кл по провіднику виконана робота 200 Дж. Визначити час
проходження струму і потужність, якщо сила струму в колі 4 А

с условием задачи (50б)

Атлант21 Атлант21    1   06.04.2021 12:32    0

Ответы
АмерикаСингер852 АмерикаСингер852  06.04.2021 12:40

U=A/q=200/50=4 B

Объяснение:

Прости , если не то

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Lenaaaa111 Lenaaaa111  06.04.2021 12:40

Дано:

q=50 Kл

A=200 Дж

I=4 A

t - ? P - ?

I=q/t

t=q/I

t=50/4=12.5 с

Pt=A

P=A/t

P=200/12.5=16 Вт

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика