Потужність насоса 10 кв якій обем води він піднімае з глубини 18 м протягом 1 години.

Kstg Kstg    2   08.08.2019 00:20    1

Ответы
Elizabetsimmer Elizabetsimmer  04.10.2020 04:03
Дано
N=10кВ=10000В
h=18м
t=1год=3600с
p=1000кг/м3
Знайти
V-?
Розв'язання
A=mgh
N=A/t  
m=V*p(густина) 
N=(pVgh)/t  
V=(Nt)/(pgh)  
V=(10000Вт*3600с)/(1000кг/м3*10Н/кг*18м)=200м3
В-дь: V=200 м3
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика