підіймальний кран піднімає вантаж масою рівною 4,6 т на висоту 8м. Двигун має потужність 12кВт. Скільки часу затрачено на підіймання вантажу​

кира6371929648 кира6371929648    1   19.05.2021 19:10    0

Ответы
alexgreen5454 alexgreen5454  18.06.2021 19:14

Дано:                       Решение:

m= 4600 кг             t= mgh/N= (4600 кг*10 Н/кг*8 м)/12000 Вт= 30,67 с

h= 8 м

N= 12000 Вт

g= 10 Н/кг

t-?

ответ: 30,67 с

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика