Під час ремонту електроплитки спіраль було на 25% її початкової довжини. як зміниться споживана плиткою потужність?

Пиоооьлл Пиоооьлл    1   13.04.2019 23:25    52

Ответы
дима2901 дима2901  29.05.2020 10:34

Объяснение: P0=U^2/R=U^2*S/p*L0   P=U^2*S/p*L   L=L0-0,25*L0=0,75*L0  P/P0=L0/L=1/0,75=1,33 ответ: увеличится в 1,33 раза.

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика