ФИЗИКА! На рисунку зображено циліндричне тіло густиною ρт = 1,6 г/см^3

і об’ємом V = 103 см^3 підвішене на нитці і опущене в рідину, густина

якої збільшується з глибиною h за законом p(h) = ρ0 + βh, де

ρ0 = 1 г/см^3, β = 10 ^-4 г/см^4. Знайти силу натягу нитки, якщо верхня

грань тіла знаходиться на глибині h1 = 1 м, а нижня — на глибині

h2 = 2 м.


ФИЗИКА! На рисунку зображено циліндричне тіло густиною ρт = 1,6 г/см^3і об’ємом V = 103 см^3 підвіше

BrainNotBrain BrainNotBrain    1   13.02.2022 12:36    5

Другие вопросы по теме Физика