Автомобіль який рухається з швидкістю 20м/с має кінетичну енергію 400кдж.яка маса автомобіля.

sashamakarova30 sashamakarova30    1   31.03.2019 16:40    5

Ответы
IdzSen IdzSen  28.05.2020 00:11

е кінетична = (маса *швидкість в квадраті )\2

(маса*400)\2=400000Дж(((400000Дж=4КДЖ)

маса=2000кг=2тонни

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика