Алюмінієва кулька об’ємом 700см3 котиться зі швидкістю 36км/год. визначити її кінетичну енергію. густина алюмінію 2700кг/м3.

kot291 kot291    1   24.06.2019 23:10    6

Ответы
7lavz 7lavz  20.07.2020 11:15
E(кинетическая)=mU^2/2=2700*0.0007*10^2/2=94,5
ответ:94,5Дж
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Анастасия5863 Анастасия5863  20.07.2020 11:15
E k = m * V² / 2 

m - масса 
V - скорость ( 36 км / ч = 36 * 1000 / 3600 = 36000 / 3600 = 10 м / c ) 

m = p * V 

p - плотность ( 2700 кг / м³ ) 
V - объём ( 700 см³ = 0,0007 м³ )

m = 2700 * 0,0007 = 1,89 кг 

Е к = 1,89 * 10² / 2 = 1,89 * 100 / 2 = 189 / 2 = 94,5 Дж 
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика