40 . маса алюмінієвої кульки дорівнює 18 г.маса крижаної кульки такого самого радіусу становить.

lapohka181202 lapohka181202    2   14.09.2019 13:00    14

Ответы
anelyasabina20 anelyasabina20  07.10.2020 14:17
V1=m1/p1, m1=18г . V2=m2/p2, m2-? . V1=V2 из условия, откуда m2=m1*p2/p1=0.018*0,917/2,6989=0,006 кг
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика