1)космічна ракета віддаляється від гача зі швидкістю 0,8 см/с.яку швидкість матиме снаряд за класичним та релятивістським законам додавання швидкостей,який випустили з ракети у напрямку її руху із швидкістю 0,6с м/ 2)у чайнику нагрівають 2 літри води від 10°с до кипіння.на скільки змінилась маса води? (питома теплоємність води 4200 дж/кг*с) 3)у ракеті,що рухається відносно землі із швидкістю 0,8с м/с,минуло 2 роки.скільки часу пройшло за підрахунками гача на земл решить нада(пишите ответи)

YumiChan153 YumiChan153    3   16.07.2019 11:00    6

Ответы
Картошка160 Картошка160  21.09.2020 10:23
1)  дано V1=0,8 С    V2=0,6*C     V- ?
классический закон   V=V1+V2=0,6*C+0,8*C=1,4*C - противоречит второму постулату теории относительности

V=(V1+V2)/(1+V1*V2/C^2)=1,4*C/(1+0,48*C^2/V^2)=1,4*C/1.48=0.946*C

2) дано    m=2 кг   t1=10C     t2=100C    с=4200 Дж/кг*С   Δm- ?
по формуле Эйнштейна   ΔE=Q=Δm*C²
Q=c*m*Δt=4200*2*90=7.56*10^5 Дж
Δm=Q/C^2=7.56*10^5/9*10^16=0,84*10^-11 кг
3)  дано   to=2 года   V=0,8*C    t- ?

t=to/√1-V^2/C^2=2/√1-0,64*C²/C²=2/0.6=3,33 ГОДА
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика