Три особи хочуть у дворі їхнього будинку посадити дерева. Вартість посадки одного дерева постійна = 180 грн. Скільки кожен із мешканців готовий заплатити за кожне дерево, визначається їх функціями ціни попиту, які відомі тільки їм самим: P1 = 60 – Q, P2 = 100 – Q, P3 = 140 – Q.
Скільки дерев буде висаджено? Показати графічно.