За 7 кг апельсинів і 4 кг лимонів заплатили 68 грн.Скільки коштує 1 кг апельсинів ф скільки 1 кг лимонів,якщо 5 кг апельсинів дорожчі за 2 кг лимонів на 17 грн?

Urtaol20 Urtaol20    2   13.05.2020 12:14    1

Другие вопросы по теме Алгебра