Скласти рівняння з двома змінними за такою умовою: кілограм апельсинів коштує х грн., а лимонів - у грн. 3 кг лимонів дорожчі за 4 кг апельсинів на 30 грн.

Составить уравнение с двумя переменными по таким условием: килограмм апельсинов стоит х грн., А лимонов - в грн. 3 кг лимонов дороже 4 кг апельсинов на 30 грн.

malyovana2014 malyovana2014    1   19.05.2020 18:25    2

Другие вопросы по теме Алгебра

Популярные вопросы